welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Iron Headpin, Shape Tjera, ngjyrë bakri të praruar antike, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 0.7x21mm, 17140PC/KG, KG

  • No Item:121228123034
  • Size:0.7x21mm
  • Blera:312 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 17140PC/KG
  • Çmimi:US$ 2.2 /KG

Product Details

  • Pesha: 1000.00 G
  • Vepra artizanale: ngjyrë bakri të praruar antike

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.