welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Gjetjet clip flokët, Tunxh, i praruar, dritë gri, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 17x61x4.5mm, 15.5x15.5mm, : 4.4mm, 500PC/Qese, Qese

 • No Item:120804180452
 • Size:17x61x4.5mm, 15.5x15.5mm
 • Blera:328 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:500PC/Qese
 • Çmimi:US$ 34.15 /Qese

Product Details

 • Vrima: 4.4 MM
 • Pesha: 1050.00 G
 • Ngjyrë: dritë gri
 • Vepra artizanale: i praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.