welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vath Iron Display, Hekur, Pemë, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 118x65x49mm, : 1.5mm, 5PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130111103906
 • Size:118x65x49mm
 • Blera:313 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 4.4 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 100.00 G
 • Formë: Pemë
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.