welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vath Iron Display, Hekur, Raft, pikturë, asnjë, e zezë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 460x250x8mm, 155x250mm, PC

  • No Item:120307230251
  • Size:460x250x8mm, 155x250mm
  • Blera:411 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 6.41 /PC

Product Details

  • Pesha: 570.00 G
  • Formë: Raft
  • Ngjyrë: e zezë
  • Vepra artizanale: pikturë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.