welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vath Iron Display, Hekur, Raft, ngjyrë bakri të praruar antike, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 490x200mm, PC

  • No Item:120321092234
  • Size:490x200mm
  • Blera:416 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 6.59 /PC

Product Details

  • Pesha: 1202.00 G
  • Formë: Raft
  • Vepra artizanale: ngjyrë bakri të praruar antike

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.