welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Iron Komponenti veshit Nut, Hekur, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 6x5mm, : 1mm, 10000PC/Qese, Qese

  • No Item:120830100437
  • Size:6x5mm
  • Blera:344 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10000PC/Qese
  • Çmimi:US$ 29.27 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 1299.00 G
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.