welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Iron Mbyllur Ring Jump, Hekur, Petull e ëmbël në formë gjevreku, ngjyrë platin praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 0.70x7mm, : 5.6mm, 16660PC/Qese, Qese

  • No Item:121103155812
  • Size:0.70x7mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 16660PC/Qese
  • Çmimi:US$ 3.42 /Qese

Product Details

  • Vrima: 5.6 MM
  • Pesha: 1000.00 G
  • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.