welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Iron Mbyllur Ring Jump, Hekur, Petull e ëmbël në formë gjevreku, ngjyrë ari praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 1.20x14mm, : 12mm, 2750PC/Qese, Qese

 • No Item:121103144147
 • Size:1.20x14mm
 • Blera:315 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 2750PC/Qese
 • Çmimi:US$ 4.88 /Qese

Product Details

 • Vrima: 12 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
 • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.