welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Iron Mbyllur Ring Jump, Hekur, Petull e ëmbël në formë gjevreku, Ngjyra argjend praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 0.90x5mm, : 3.5mm, 13640PC/Qese, Qese

 • No Item:121026164729
 • Size:0.90x5mm
 • Blera:314 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 13640PC/Qese
 • Çmimi:US$ 4.83 /Qese

Product Details

 • Vrima: 3.5 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
 • Vepra artizanale: Ngjyra argjend praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.