welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Iron Mbyllur Ring Jump, Hekur, Petull e ëmbël në formë gjevreku, plumbit ngjyrë të zezë praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 1.20x8mm, : 5.8mm, 5260PC/Qese, Qese

 • No Item:121026163724
 • Size:1.20x8mm
 • Blera:309 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 5260PC/Qese
 • Çmimi:US$ 4.4 /Qese

Product Details

 • Vrima: 5.8 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
 • Vepra artizanale: plumbit ngjyrë të zezë praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.