welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Iron Mbyllur Ring Jump, Hekur, Petull e ëmbël në formë gjevreku, Ngjyra antike bronz i praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 5x1mm, : 3.4mm, 17510PC/KG, KG

 • No Item:130119141328
 • Size:5x1mm
 • Blera:317 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:17510PC/KG
 • Çmimi:US$ 3.08 /KG

Product Details

 • Vrima: 3.4 MM
 • Pesha: 1000.00 G
 • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
 • Vepra artizanale: Ngjyra antike bronz i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.