welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hekuri Pendants Bell, Zile, ngjyrë platin praruar, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 13x13mm, : 2x5mm, 1000PC/Qese, Qese

 • No Item:130418102849
 • Size:13x13mm
 • Blera:302 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:1000PC/Qese
 • Çmimi:US$ 36.59 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2X5 MM
 • Pesha: 700.00 G
 • Formë: Zile
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.