welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hekuri Pendants Bell, Zile, ngjyra të ndritshme ari praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 8x8mm, : 2x2mm, 5000PC/Qese, Qese

 • No Item:130104165906_712
 • Size:8x8mm
 • Blera:310 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5000PC/Qese
 • Çmimi:US$ 9.88 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2X2 MM
 • Pesha: 1500.00 G
 • Formë: Zile
 • Vepra artizanale: ngjyra të ndritshme ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.