welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hekuri Pendants Bell, Zile, pikturë, asnjë, e gjelbër, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 25x20mm, : 6x3mm, 200PC/Qese, Qese

 • No Item:130104165906_611
 • Size:25x20mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:200PC/Qese
 • Çmimi:US$ 5.27 /Qese

Product Details

 • Vrima: 6X3 MM
 • Pesha: 620.00 G
 • Formë: Zile
 • Ngjyrë: e gjelbër
 • Vepra artizanale: pikturë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.