welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hekuri Pendants Bell, Zile, ngjyra të ndritshme ari praruar, asnjë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 20x18mm, : 5x3mm, 1000PC/Qese, Qese

  • No Item:130104165906_258
  • Size:20x18mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:1000PC/Qese
  • Çmimi:US$ 7.69 /Qese

Product Details

  • Vrima: 5X3 MM
  • Pesha: 1700.00 G
  • Formë: Zile
  • Vepra artizanale: ngjyra të ndritshme ari praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.