welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hekuri Pendants Bell, Zile, pikturë, asnjë, purpurtë drita, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 50x43mm, : 9x5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:130104165906_693
 • Size:50x43mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 6.04 /Qese

Product Details

 • Vrima: 9X5 MM
 • Pesha: 800.00 G
 • Formë: Zile
 • Ngjyrë: purpurtë drita
 • Vepra artizanale: pikturë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.