welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hekuri Pendants Bell, Zile, ngjyra të ndritshme ari praruar, Stardust, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 32x25mm, : 6x4mm, 150PC/Qese, Qese

 • No Item:130104165906_427
 • Size:32x25mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:150PC/Qese
 • Çmimi:US$ 10.54 /Qese

Product Details

 • Vrima: 6X4 MM
 • Pesha: 460.00 G
 • Formë: Zile
 • Vepra artizanale: ngjyra të ndritshme ari praruar
 • Efekt: Stardust

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.