welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hekuri Pendants Bell, smalt & i uritur, ngjyra të përziera, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 17x13x11mm, : 4mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:121221175558
  • Size:17x13x11mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Qese
  • Çmimi:US$ 4.4 /Qese

Product Details

  • Vrima: 4 MM
  • Pesha: 90.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.