welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hekuri Pendants Bell, smalt & i uritur, ngjyra të përziera, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 17x12.50x11mm, : 4mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:121221175310
 • Size:17x12.50x11mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 4.4 /Qese

Product Details

 • Vrima: 4 MM
 • Pesha: 90.00 G
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.