welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hekuri Pendants Bell, pikturë, e gjelbër, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 43x50mm, : 9x5mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:121221102610
 • Size:43x50mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 6.71 /Qese

Product Details

 • Vrima: 9X5 MM
 • Pesha: 785.00 G
 • Formë: Zile
 • Ngjyrë: e gjelbër
 • Vepra artizanale: pikturë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.