welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hekuri Pendants Bell, Djalë, smalt, rozë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 17x20.50x16mm, : 2mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:121214165930
 • Size:17x20.50x16mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 2.2 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 25.00 G
 • Formë: Djalë
 • Ngjyrë: rozë
 • Efekt: smalt

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.