welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Hekuri Pendants Bell, Lepur, smalt, rozë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 21.50x18x13mm, : 2mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:120818143646
 • Size:21.50x18x13mm
 • Blera:354 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 19.76 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 250.00 G
 • Formë: Lepur
 • Ngjyrë: rozë
 • Efekt: smalt

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.