welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Inner Lampwork Lule, Lot, asnjë, lule e brendshme, vjollcë e errët, 31x55x11.80mm, : 7mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:130425114854
  • Size:31x55x11.80mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 24.4 /Qese

Product Details

  • Vrima: 7 MM
  • Pesha: 900.00 G
  • Formë: Lot
  • Ngjyrë: vjollcë e errët
  • Efekt: lule e brendshme

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.