welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Inner Lampwork Lule, Gjethe, punuar me dorë, rërë ari, asnjë, 27.50x48.50x11mm, : 7mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130225135914
 • Size:27.50x48.50x11mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 2.97 /Qese

Product Details

 • Vrima: 7 MM
 • Pesha: 154.00 G
 • Formë: Gjethe
 • Vepra artizanale: punuar me dorë
 • Efekt: rërë ari

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.