welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Inner Lampwork Lule, Zemër, punuar me dorë, rërë ari, asnjë, 33.50x29x15mm, : 6.5x7mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130225135726
 • Size:33.50x29x15mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 3.41 /Qese

Product Details

 • Vrima: 6.5X7 MM
 • Pesha: 170.00 G
 • Formë: Zemër
 • Vepra artizanale: punuar me dorë
 • Efekt: rërë ari

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.