welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Inner Lampwork Lule, Gjethe, lule e brendshme, 55.50x27x10mm, : 10x8mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120819174926
 • Size:55.50x27x10mm
 • Blera:359 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 3.41 /Qese

Product Details

 • Vrima: 10X8 MM
 • Pesha: 161.00 G
 • Formë: Gjethe
 • Efekt: lule e brendshme

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.