welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants gur i çmuar bizhuteri, Impression Jasper, Round Flat, i lyer, asnjë, 25x25x4.50mm, : 8mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130504185500
  • Size:25x25x4.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 12.81 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 8 MM
  • Pesha: 40.00 G
  • Formë: Round Flat
  • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.