welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Crystal Pendants, Kristal, Kafshë, Ngjyrë e verdhë, 15x12x7.50mm, : 1mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:121218093525
  • Size:15x12x7.50mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 7.32 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 12.00 G
  • Formë: Kafshë
  • Ngjyrë: Ngjyrë e verdhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.