welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Crystal Pendants, Kristal, Yll, Tanzanite, 13x13x8mm, : 1mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:121218084732
 • Size:13x13x8mm
 • Blera:306 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 1.71 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 12.00 G
 • Formë: Yll
 • Ngjyrë: Tanzanite

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.