welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Drejtkëndësh, asnjë, faceted & imitim kristal Swarovski & double-vrimë, Lt Colorado topaz, 16x30x9mm, : 2mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:130601171121
 • Size:16x30x9mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 3.3 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 355.00 G
 • Formë: Drejtkëndësh
 • Ngjyrë: Lt Colorado topaz
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.