welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Shape Tjera, asnjë, faceted & imitim kristal Swarovski, Lt Colorado topaz, 17x17x9mm, : 1.5mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:130601140330
  • Size:17x17x9mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 2.2 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 150.00 G
  • Ngjyrë: Lt Colorado topaz
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.