welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Nuggets, asnjë, faceted & imitim kristal Swarovski, Ngjyrë limoni, 11x18x7mm, : 1mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:130601133039
 • Size:11x18x7mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Çmimi:US$ 2.2 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 75.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Ngjyrë: Ngjyrë limoni
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.