welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Daulle, i praruar, imitim kristal Swarovski, Hije Crystal Bronze, 12x9mm, : 1.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130517154626
 • Size:12x9mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 1.32 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 17.00 G
 • Formë: Daulle
 • Ngjyrë: Hije Crystal Bronze
 • Vepra artizanale: i praruar
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.