welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Oval, gjysmë-kromuar, asnjë, Champagne Gold, 23.50x32x10mm, : 2mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130429163102
 • Size:23.50x32x10mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 3.66 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 79.00 G
 • Formë: Oval
 • Ngjyrë: Champagne Gold
 • Vepra artizanale: gjysmë-kromuar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.