welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Round, plotë kromuar, imitim kristal Swarovski, Lt Topaz, 4mm, : 1mm, 30Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121231113515
 • Size:4mm
 • Blera:308 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:30Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 17.68 /Shumë

Përshkrim

Përafërsisht 1 100 copë fije floku.

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 230.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: Lt Topaz
 • Vepra artizanale: plotë kromuar
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.