welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Round Flat, asnjë, imitim kristal Swarovski & makinë faceted, Vintage Rose, 14x14x9mm, : 1mm, 100PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121231112947
 • Size:14x14x9mm
 • Blera:304 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Shumë
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 11.53  US$ 10.38/Shumë

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 213.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Ngjyrë: Vintage Rose
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.