welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Oval Flat, asnjë, imitim kristal Swarovski & makinë faceted, Vintage Rose, 12x9x6mm, : 1.2mm, 100PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121231112117
 • Size:12x9x6mm
 • Blera:306 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 11.53  US$ 9.22/Shumë

Product Details

 • Vrima: 1.2 MM
 • Pesha: 99.50 G
 • Formë: Oval Flat
 • Ngjyrë: Vintage Rose
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.