welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Round Flat, plotë kromuar, imitim kristal Swarovski, Siam, 12x12x7mm, : 1.2mm, 300PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121231102326
 • Size:12x12x7mm
 • Blera:304 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:300PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 25.36 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1.2 MM
 • Pesha: 429.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Ngjyrë: Siam
 • Vepra artizanale: plotë kromuar
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.