welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Round, plotë kromuar, imitim kristal Swarovski, Smerald, 8mm, : 1mm, : 22Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121231095953
 • Size:8mm
 • Blera:320 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 12.3 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 72 PC.

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 22Inç
 • Pesha: 414.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: Smerald
 • Vepra artizanale: plotë kromuar
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.