welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Round Flat, plotë kromuar, imitim kristal Swarovski, Kristal, 13x13x6mm, : 1mm, 100PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121229184029
 • Size:13x13x6mm
 • Blera:334 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Shumë
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 8.97  US$ 8.07/Shumë

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 128.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Ngjyrë: Kristal
 • Vepra artizanale: plotë kromuar
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.