welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Lot, asnjë, imitim kristal Swarovski & makinë faceted, Reaktiv, 12x16x8mm, : 1mm, 100PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121229160405
 • Size:12x16x8mm
 • Blera:306 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 13.32  US$ 10.66/Shumë

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 205.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: Reaktiv
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.