welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Round Flat, gjysmë-kromuar, imitim kristal Swarovski, Smerald, 6x6x3.50mm, : 1mm, : 22Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121229142003
 • Size:6x6x3.50mm
 • Blera:310 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 15.37  US$ 12.3/Shumë

Përshkrim

Përafërsisht 1 100 copë fije floku.

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 22Inç
 • Pesha: 95.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Ngjyrë: Smerald
 • Vepra artizanale: gjysmë-kromuar
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.