welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Lule, Ngjyra AB kromuar, imitim kristal Swarovski, Gëlqere, 20x20x11mm, : 1.2mm, 100PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121229095342
 • Size:20x20x11mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 16.65  US$ 13.32/Shumë

Product Details

 • Vrima: 1.2 MM
 • Pesha: 510.00 G
 • Formë: Lule
 • Ngjyrë: Gëlqere
 • Vepra artizanale: Ngjyra AB kromuar
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.