welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Lot, plotë kromuar, imitim kristal Swarovski, Champagne Gold, 17x28x13mm, : 1.5mm, 100PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121229093335
 • Size:17x28x13mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 17.93 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 764.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: Champagne Gold
 • Vepra artizanale: plotë kromuar
 • Efekt: imitim kristal Swarovski

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.