welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Zemër, asnjë, i tejdukshëm, Kristal, 42.50x42x15.50mm, : 2mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:121214172027
 • Size:42.50x42x15.50mm
 • Blera:308 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 4.4 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 253.00 G
 • Formë: Zemër
 • Ngjyrë: Kristal
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.