welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Zemër, asnjë, imitim kristal Swarovski & makinë faceted, Zjarri Opal, 22x18x10mm, : 2mm, 100PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121204131543
 • Size:22x18x10mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 17.93  US$ 14.35/Shumë

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 420.00 G
 • Formë: Zemër
 • Ngjyrë: Zjarri Opal
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.