welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Shape Tjera, asnjë, imitim kristal Swarovski & makinë faceted, Greige, 19x14x11mm, : 1mm, 100PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121204131008
 • Size:19x14x11mm
 • Blera:303 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 20.49  US$ 16.4/Shumë

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 354.00 G
 • Ngjyrë: Greige
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.