welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Shape Tjera, asnjë, imitim kristal Swarovski & makinë faceted, Reaktiv, 19x14x11mm, : 1mm, 100PC/Shumë, Shumë

  • No Item:121204130523
  • Size:19x14x11mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100PC/Shumë
  • Discount:20%
  • Çmimi:US$ 20.49  US$ 16.4/Shumë

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 360.00 G
  • Ngjyrë: Reaktiv
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.