welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Lot, asnjë, imitim kristal Swarovski & makinë faceted, Champagne Gold, 13x9mm, : 1mm, 100PC/Shumë, Shumë

 • No Item:121204130012
 • Size:13x9mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 7.69  US$ 6.15/Shumë

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 120.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: Champagne Gold
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.