welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Imitim Swarovski Crystal Beads, Kristal, Round, asnjë, imitim kristal Swarovski & makinë faceted, Kristal, 6x6mm, : 1mm, : 23Inç, 20Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121203152148
 • Size:6x6mm
 • Blera:320 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20Fillesat/Shumë
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 20.49  US$ 18.44/Shumë

Përshkrim

Përafërsisht 1 100 copë fije floku.

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 23Inç
 • Pesha: 490.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: Kristal
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.